Tegye meg a következő lépést karrierjében az ABB-nél egy globális csapattal, mely a társadalom és az ipar átalakítását ösztönzi egy produktívabb és fenntarthatóbb jövő érdekében.

Kecskeméti telephelyünk az ELIP divízió kulcsfontosságú európai gyártóhelye, a jövőbe fektet be. Ennek részeként egy új fejlesztőmérnöki csoportot hozzunk létre. Leendő kollégáink a divízió nemzetközi fejlesztőcsapatának lesznek a tagjai.

Feladatok

  • Műszaki támogatás a társ szervezeti egységeknek termék konstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos kérdésekben.
  • Javaslattétel a termékek módosítására ügyfél, gyárthatósági, költségcsökkentési, biztonsági, minőségi igényeknek megfelelően.
  • A termékmódosítási javaslatok konstrukciós szempontból történő elbírálása és kivitelezése. A bevezetéséhez szükséges műszaki információk biztosítása, a módosítás műszaki koordinációja.
  • Eltérési engedélyek véleményezése, valamint konstrukciós okok miatti eltérési engedély indítása.
  • Termékdokumentációk és végellenőrzési utasítások készítése, módosítása.
  • A konstrukcióra vonatkozó külső és belső reklamációk kivizsgálása, a hibák okának felderítése, a szükséges intézkedések definiálása és elvégzése.
  • A termékek bevezetése során a konstrukció műszaki ellenőrzése, javaslattétel a termék optimalizálására.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (gépész, villamos, mechatronika)*
  • Angol nyelvtudás
  • 9 hónapos kiküldetés vállalása az Egyesült Államokba

*Utolsó félév befejezhető a kiküldetés után, munka mellett.

Várjuk jelentkezésed a laszlo.menyhart@hu.abb.com e-mail címre. Ha többet szeretnél megtudni az ABB-ról, látogasd meg weboldalunkat: www.abb.com

ABB Installációs Készülékek Kft.

Kecskemét-Kadafalva Heliport