A KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja. A sok izgalmas és látványos tevékenységet folytató tagvállalat közül jelenleg a homlokzatburkolatokat és nyílászárókat gyártó KÉSZ Metaltech Kft. csapatába keressük új MÉRNÖK GYAKORNOK kollégánkat.

Feladatok

• Gyártási (műhely) rajzok előállítása
• Rajzmódosítások elvégzése
• Gyári termelés támogatása
• Modellek ellenőrzési

Elvárások

• Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
• Magabiztos MS Office ismeretek
• Tervező program ismered (3D, AutoCAD, Intentor, Solid Egedre
• Jó kommunikációs készség
• Műszaki rajzismeret
• Gyakornokként mindenben támogatunk, a lényeg, hogy légy elkötelezett
• Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk:
• A munkavégzésedhez szükséges felszerelést is természetesen biztosítjuk (laptop)
• Barátságos, támogató és jó humorérzékkel rendelkező közeg vár Téged
• Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk

Bérezés: bruttó 2000 Ft/óra
Jelentkezés: https://www.muisz.hu/hu/diakmunkaink/mernok-gyakornok-homlokzat-es-nyilaszaro-teruleten-kecskemet--26799