Kecskeméti székhelyű, ipari szerelvények és meghajtók forgalmazásával, ipari fővállalkozással foglalkozó cégünk keres új munkatársakat az alábbi munkakörbe: Szerviztechnikus/mérnök

Szakterületek: gépészet, irányítástechnika, pneumatika, DCS folyamatiránytás, ipari vezérlések

Munkatapasztalat nem szükséges, pályakezdő is pályázhat betanítás biztosított

Mi lesz a feladatod?

  • kivitelezési, javítási feladatok szervezése, végzése
  • ajánlatok összeállítása, műszaki előkészítés
  • megkötött szerződések, rendelések teljesítésének biztosítása
  • kivitelezési, karbantartási eszközök anyagok készletkezelése, kezelése
  • partnerkapcsolatok kiépítése, ápolása

Amit elvárunk:

  • szakirányú végzettség (gépész vagy villamos/műszeres)
  • nyitottság új ismeretekre, következetes fejlődni akarás
  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • jó csapatmunka
  • önálló munkavégzés képessége,
  • szervező készség, problémamegoldó képesség
  • min B. jogosítvány

Munkakörülmények:

  • Szakmai továbbképzések
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítőkész csapat

Előnyök:

  • Robbanásvédelmi ismeretek,
  • Rendszer kommunikációs ismeretek (Profinet, Modbus stb)
  • lakatos ipari ismeretek, gyakorlat
  • Kecskemét közeli lakhely
  • targoncavezetői engedély

Pályázási feltételek:

  • (szakmai) önéletrajz (magyar/angol)

Jelentkezés: e-mailen honti.attila@volvarber.hu , „Szervíztechnikus/mérnök állás”

Bővebb cégismertető: www.volvarber.hu