A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés terén. A kecskeméti KÉSZ Ipari Gyártó Kft. acélszerkezet gyártással foglalkozik, jelentős export tevékenységet bonyolít Európa-szerte. Új kollégánkat Üzemi hegesztési felelős munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Miben számítunk rád?

  • Üzemi körülmények között - elsősorban hegesztési szempontból - a gyártási folyamat támogatásában.
  • Hegesztési utasítások (WPS) és hegesztés-technológia kivitelezésben és minősítésében is részt vehetsz.
  • A hegesztők, lakatosok munkájának ellenőrzésében, betartva a minőségügyi követelményeket.
  • A hozag- és hegesztőanyagok nyomonkövetésében, tárolásának, felhasználásának ellenőrzésében.
  • Hegesztőgépek, hegesztéshez szükséges eszközök állapotának felügyeletében.
  • Hegesztett kötések vizsgálatában.
  • Hegesztési hibák feltárásában, nyomonkövetésében, helyesbítő intézkedések meghozatalában.
  • Részt vehetsz a hegesztők felvételében/kiválasztásában.
  • Dokumentáció készítésben

Rád építünk, ha...

  • Nemzetközi hegesztő specialista végzettséged (IWS) van.
  • Min. 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Acélszerkezet gyártásban szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Felhasználói szintű MS Office, SPMS ismeretekkel bírsz

Munkádért cserébe

  • Egy 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált
  • Egészségbiztosítási csomaggal gondoskodunk kollégáink egészségéről
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • VT2 tanúsítvány

Jelentkezni a KÉSZ Csoport karrier oldalán tudsz.