Az Aqua Hotel Kecskemét *** szállodába éjszakai beugrós recepcióst keresünk 19:00-07:00-ig!

Amit elvárunk:

- minimum stabil középfokú angol nyelvtudás, és számítógépes ismeretek
- igényes megjelenés
- precíz, pontos, önálló munkavégzés
- kedves, szállodában elvárt kommunikáció a vendégekkel mind szóban, mind írásban
- jó problémamegoldás, határozottság
- megbízhatóság!
- lojalitás a céghez, hosszú távra keressük új kollégánkat

Előny:

  • további nyelvtudás
  • ha van már tapasztalatod szállodai recepciósként
  • ha dolgoztál már helyfoglaló rendszerrel
  • ha kifejezetten éjjeli bagoly vagy, és jól bírod az éjszakázást

Amit mi kínálunk:

  • havi 4-8 munkanap egyszerűsített foglalkoztatás keretein belül bejelentve
  • a munkaidő este 19:00 és reggel 7 között
  • beosztás 1 hónapra előre egyeztetve
  • versenyképes fizetés
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • fantasztikus, fiatal csapat
  • akár azonnali kezdés

Amennyiben úgy érzed, szívesen dolgoznál velünk, és számodra ez egy testhezálló feladat, úgy küldd el fényképes önéletrajzodat a hotelmanager@aquahotelkecskemet.hu e-mail címre!